4 із 25 педагогів стали кращими у міському етапі конкурсу «Учитель року - 2013»

Підсумки змагання сьогодні підбили у номінації «Інформатика», «Фізика», «Російська мова» та «Музичне мистецтво». Привітав лауреатів та переможців конкурсу і міський голова.

18 закладів освіти Полтави цього року представили своїх кращих педагогів на перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2013». Такі змагання, переконаний міський голова Олександр Мамай, поєднують як вчителів, так і учнів.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Не було б вчителя року, якби не було учнів. Я впевнений, що учителя роблять саме учні, які гарно навчаються. Безумовно допомагають батьки, педагоги, які ззовні допомагають/

До слів мера долучаються і самі переможці конкурсу. Говорять: без допомоги дітей вони не здобули б першості.

/Наталія Юдіна, вчитель фізики гімназії №33

Діти були дуже добрі, дуже гарні. Вони яскраві всі. І розвивати їх творчі особистості було дуже приємно/

Взагалі ж такі конкурси, зазначає вчитель інформатики гімназії №33 Наталія Кривко, дають поштовх для подальшого професійного самовдосконалення.

/Наталія Кривко, вчитель інформатики гімназії №33

Педагогічна діяльність спонукає нас вчити, але є моменти, коли потрібно вчитися самому. І саме тому, що мені хотілося збагатити свій досвід новими ідеями, я прийняла участь в конкурсі/

Конкурс «Вчитель року», розповідає педагог зі стажем, а нині заступниця міського голови Світлана Порохня, – одне з найпрестижніших змагань серед освітян України.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Звичайно, вони працюють на свій імідж, на імідж школи, на успіх нашого міста і на благо нашої України/

Переможці міського конкурсу крім грамот отримали ще й грошові винагороди у розмірі 500 гривень від міської влади. Та це, резюмує Олександр Мамай, не останні подарунки, які чекають на освітян міста.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Мабуть, все таки найголовніше привітання вчителям, медикам, культурі, це те, що ми заклали такі кошти, що витримаємо, щоб вчителі не йшли в неоплачувані відпустки. Всі вчителі працюватимуть, і неоплачуваних відпусток не буде/

Стрічка новин