У Полтаві розпочалися свята біля Головної ялинки області для дітей з усіх районів

Краща культурна установа, надзвичайно цікаве театралізоване дійство, безліч розваг та солодощі – так у Полтаві в середу урочисто розпочалися вже традиційні свята біля Головної ялинки області. До музично-драматичного театру імені Миколи Гоголя запросили дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в загальноосвітніх закладах Полтавщини.

Свята Головної ялинки області - це традиційні щорічні заходи, які збирають полтавську малечу на новорічні розваги з подарунками. До обласного музично-драматичного театру імені Гоголя у Полтаву нині запросили дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування з усіх районів Полтавщини. Втім передноворічне потепління внесло свої корективи.

/Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Вчора у нас були великі побоювання. Сьогодні декілька районів, у яких були певні проблемні умови з погодою, на свято не прибули. Але солодкі подарунки ми обов'язково передамо/

Дітей, яким пощастило потрапити на свято Головної ялинки, веселили розважальними програмами, виступами творчих колективів, спеціально підготовленим спектаклем «Пригоди Попелюшки». Обласні чиновники планували, що протягом двох днів, поки триватиме таке дійство, у ньому візьмуть участь близько 800 дітей. Для решти підростаючого покоління обіцяють також святкові заходи.

/Володимир Мирошниченко, директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

В усіх навчальних установах області відбудуться новорічні свята для різних вікових категорій: для молодшого, і середнього, і старшого шкільного віку. Але всіх – це 24 тисячі дітей, ми не можемо запросити в театр Гоголя/

А ось малеча, незважаючи ні на які примхи погоди, не перестає мріяти.

/діти

- Дід Мороз, я хочу на Новий рік собачку або котика

- Лего

- Конячку. Таку на ниточці, а у кареті сидить принцеса/

Стрічка новин