Вітамінізацію організму іще ніхто не відміняв

Про які елементарні рецепти слід пам'ятати, аби кожного дня насичувати свій організм необхідними елементами, – далі у сюжеті.

Не пригоршнями пігулки, а раціональне та збалансоване харчування, переконують лікарі, – кращий радник у питанні вітамінізації. Та і до самого процесу споживання їжі слід ставитись відповідально.

/Андрій Дзюба, лікар-терапевт

По-перше, людині потрібно їсти стільки, скільки потрібно. Чим менше людина їсть, тим неправильніше вона робить, їсти потрібно потрошку, але частіше/

Їсти слід 4-6 разів на день. Якщо вести мову про зимовий період – обов'язкові супи та чаї. Плюс до цього – помірне і головне – дозоване споживання овочів та фруктів. Якщо, прикладом, говорить Андрій Дзюба, з'їсти за раз кіло яблук, а не розтягнути їх прийом на кілька днів, більше, ніж потрібно, організм вітамінів не отримає.

/Андрій Дзюба, лікар-терапевт

Аскорбінова кислота, яка міститься, вона є водорозчинною, тому те, що буде зайве, воно вийде із організму. А якщо і буде накопичуватись, то це вже буде хвороба - гіпервітаміноз. Тому все слід розбивати на порції і помірно вживати/

Крім традиційних цитрусових, не зайвими взимку будуть і вітчизняні овочі та фрукти, прикладом, ті ж яблука, калина, цибуля, часник та морква. У прохолодний період людині слід турбуватись і про наявність таких мікроелементів, як цинк та селен.

Стрічка новин