В оселях полтавців уже почали з'являтися прикрашені ялинки

Утім, створити у квартирі новорічний настрій можна і без цих новорічних красунь, достатньо кількох гілочок та фантазії майстра. У цьому переконують учасники майстер-класу із виготовлення ялинкових композицій. Своїми секретами останні поділилися з нашими журналістами.

/Олександр, долучився до акції «Збережи ялинку!»

– Це вона недороблена, так що ви не зважайте на її теперішній вигляд

– А якою вона повинна бути?

– Гарною/

Так представляє свою ялинкову композицію Олександр. Хлопець уже має досвід участі в акції «Збережи ялинку!». Подібний проект уже вкотре влаштовується перед новорічними святами у Полтавському еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. І цікавість дітей до нього не зникає.

/Людмила Сусахіна, заступник директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

До нас кожного року приходять сотні школярів із усіх навчально-виховних закладів нашого міста, приїжджають із районів, які знаходяться поблизу Полтави, і ми бачимо, що цей вид діяльності досить популярний/

Найголовніше, говорять організатори, що діти мають усвідомити: свою оселю не обов’язково прикрашати штучною чи живою ялинками. Можна замінити їх цікавими ялинковими композиціями.

/Людмила Сусахіна, заступник директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Мета її – навчити дітей бережно ставитися до оточуючого середовища, до природи, оскільки ми знаємо, що лісистість нашої України не досягає потрібного рівня і кожного року досить багато зелених насаджень зрубують для прикрашання будівель перед Новим роком/

Оригінальні прикраси до Нового року можна зробити за допомогою ялинкових гілочок, новорічних кульок, різних предметів декору.

/Іван, долучився до акції «Збережи ялинку!»

Наша композиція складається із сосни, пластмасових іграшок та проволоки/

Робота над композицією не займе багато часу, діляться юні натуралісти. Кілька хвилин – і чудова прикраса новорічного інтер’єру готова.

/Юлія, долучилася до акції «Збережи ялинку!»

Щоб можна було вдома поставити і милуватися/

Такі композиції, певні учасники майстер-класу, милуватимуть око довше, ніж жива ялинка, і допоможуть зберегти новорічні красуні у полтавських лісах.

Стрічка новин