Центр соціального захисту дітей «Любисток» відзначив свій 10-річний ювілей

10 років у Полтаві працює обласний заклад, у якому знаходять тимчасовий прихисток діти, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Дехто із них загубився, когось забрали з неблагополучних сімей. У центрі соціального захисту дітей «Любисток» їм забезпечують тимчасове проживання, а ще лікують, годують і навчають. Як відзначили перший 10-річний ювілей у закладі його вихованці та вихователі, бачили і наші журналісти.

Саме людське добро та увага – те чого найбільше не вистачає практично всім дітям, які опинилися в обласному центрі соціального захисту «Любисток», вважають постійні гості закладу. Нині у ньому знаходиться 37 дітей. Перебувають тут максимум 3 місяці. Дехто повертається до батьків, багатьох влаштовують до закладів сімейної форми виховання.

/Валентин Гавриленко, завідуючий обласним центром соціального захисту дітей «Любисток»

Повірте, жодної дитини з простою долею тут немає. Але працею наших педагогів, вихователів, ми створюємо сімейну обстановку/

Напередодні Нового року у «Любистку» відзначають День народження. Нині закладу виповнилося 10 літ. Із самого початку його створення тут була привітна атмосфера, розповідає один з його попередніх очільників Володимир Гадючка. Змінюються вихователі, втілюючи зміни на краще, але завдання залишається те ж саме – захистити дітей та забезпечити їм затишок. І наміри, говорить чоловік, справджуються.

/Володимир Гадючка, завідуючий обласним центром соціального захисту дітей «Любисток» у 2004-2011рр.

Людей збільшилося тих, які хочуть допомагати дітям, і не тільки фінансово, а навіть прийти, поспілкуватися. Надають допомогу не тільки вихователям, а й дітям/

У святковий день цих дітей та вихователів вітає багато почесних гостей з подарунками. Навіть вони не можуть стримати емоції.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Ми не ділимо дітей на обласних, міських. Всі вони наші. І, мабуть, сьогоднішній концерт був найкращий. Найприємніше те, що сьогодні ця квіточка, яку мені подарували діти, зроблена від щирого серця. Я хочу цим дітям побажати, щоб вони свою дружбу і добро пронесли через все своє життя/

І попри те, що навіть представники влади називають обласний центр соціального захисту для дітей «Любисток» одним із найкращих в місті, його вихованцям тут бракує головного – сім'ї та дому.

Стрічка новин