Передноворічне свято влаштували для дітей-інвалідів працівники Октябрського терцентру

До участі у заході долучилося близько 60 молодих людей. Разом із казковими героями діти веселилися на новорічній дискотеці.

Уявну подорож, яка тривала 12 місяців, здійснили молоді відвідувачі Октябрського терцентру. Діти-інваліди разом із Дідом Морозом та Снігуронькою мандрували із місяця в місяць, з січня по грудень. Цим заходом, говорить заступник голови Октябрської районної ради Галина Арсененко, виконавчий комітет розпочав ряд новорічних заходів для пільгових категорій.

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

А сьогоднішній наш захід – особливий. Оскільки це інваліди з дитинства, які ходять до нас в терцентр, і ми завжди намагаємося для них створити приємні речі, щоб вони відчули, що тут їх люблять, чекають/

У чарівну новорічну казку діти полинули завдяки пісням, віршам та танцям у власному виконанні. Всю концертну програму відвідувачі Октябрського терцентру організували власними силами. Така спільна робота, переконує голова міської Асоціації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства Ольга Григорук, для молоді з особливими потребами надзвичайно необхідна.

/Ольга Григорук, голова міської Асоціації дітей-інвалідів та інвалідів з дитинства

Молоді люди не можуть реалізувати себе, не працевлаштовані, не доступне навчання. Тому такі заходи, що проходять в Октябрському терцентрі, дуже й дуже важливі/

Жоден відвідувач терцентру не пішов зі свята без подарунка. Презенти, відзначає Галина Арсененко, дітям передав сам міський голова.

/Галина Арсененко, заступник голови Октябрської районної у м.Полтава ради

У нас будуть подарунки, які нам надав мер. Це фрукти та цукерки. Такі подарунки приємні кожній дитині/

Стрічка новин