УБОЗівці у Кременчуці викрили групу хабарників

За даними правоохоронців, службові особи за сприяння у прийнятті позитивного рішення щодо приватизації об’єктів нерухомості просили чималі кошти. Піймали їх «на гарячому».

42-річний організатор групи та члени групи – 34 та 26-ти років – впродовж 2012 року вимагали та отримували хабарі від мешканців міста Кременчук за сприяння у прийнятті позитивного рішення щодо приватизації об’єктів нерухомості. УБОЗівці почали працювати за заявою 28-річного кременчужанина про те, що службові особи вимагають у нього хабар в сумі 2000 доларів за сприяння у вирішенні питання приватизації житлової кімнати у гуртожитку в місті Кременчук.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

В ході первірки було виявлено, що до складу угрупування входили службові особи міста Кременчук/

Сума хабарів була різною: 1000 доларів США, 2000 доларів США. А під час затримання чоловіки якраз отримували черговий транш визначеного ними хабара у сумі 8 тисяч гривень.

/Владислав Руденко, начальник УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Законодавцем передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8-ми років із конфіскацією належного майна/

На даний час в Полтавській області створено слідчо-оперативну групу з метою збору доказів злочинної діяльності вищевказаних осіб. У зв’язку із цим правоохоронці закликають громадян, які стали жертвами подібних протиправних дій, звертатися із заявами до працівників міліції за телефонами у Полтаві: (0532) 56-15-90; 51-78-89.

Стрічка новин