Останнім часом зросла кількість незаконних заволодінь автомобілями, констатує міліція, причому найбільшою популярністю у викрадачів користуються авто не іноземного, а вітчизняного виробництва

Причина - їх власники, зазвичай, менше хвилюються про безпеку, сподіваючись, що вітчизняні авто приваблюють крадіїв менше.

За 6 місяців поточного року тільки в Полтаві було скоєно 15 незаконних заволодінь автотранспортом. На сьогодні 13 з них представники правоохоронних органів знайшли і повернули господарям. Здебільшого в угоні авто винні самі власники. Міліціонери основними причинами крадіжок називають банальні.

Користуючись всіми цими порадами, говорять правоохоронці, частини угонів можна буде уникнукти, до того ж, радять, у випадку, якщо авто таки вкрали, одразу звернутись до міліції. Водії ж користуються своїми методами убезпечення транспортних засобів від угону.

За статистикою частіше за все крадуть вітчизняні автомобілі, зокрема, "Жигулі" 1-7 та 9, 10 моделей, їх викрасти набагато легше: замки слабкі, сигналізація – тільки за кошт власника, та й на запчастини попит більший.

Стрічка новин