В області діє 92 мобільних пункти обігріву

У зв'язку зі зниженням температури повітря та погіршенням погодних умов територіальне управлінням МНС спільно з органами влади провели роботу зі встановлення мобільних пунктів обігріву. На даний час на території області вже функціонує 92 таких осередка.

В найближчий час погода на території Полтавщини триматиме в тонусі всіх жителів області, говорять синоптики. Морози і надалі продовжуватимуть атакувати мінусовими показниками.

/Ігор Замирайло, заступник начальника Полтавського центру з гідрометеорології

Протягом 25-26 грудня характер погоди почне змінюватися. Відмічатиметься сильний південний вітер до 15-20 метрів за секунду, невеликі опади/

У зв'язку з такою синоптичною ситуацією, наголошує начальник територіального управління МНС Роман Кириленко, їх структура спільно з органами влади на Полтавщині створили майже 100 мобільних пунктів обігріву. І не даремно, адже соціально незахищені верстви населення активно відвідують такі намети.

/Роман Кириленко, начальник ТУ МНС України у Полтавській області

Вже 481 чоловік через ці пункти обігріву пройшов. Ці люди обігрілися, випили чаю, з'їли печиво. Це все є/

Один із таких пунктів обігріву напередодні відвідав і заступник голови облдержадміністрації Борис Галушко. Посадовець наголошує: про такі намети має дізнатися якнайбільше людей.

/Борис Галушко, заступник голови Полтавської ОДА

На сьогодні уже пішла інформаця у ЗМІ, на сайтах, робимо оголошення у місцях скупчення людей, де людині можна знайти притулок на той час, коли непогода/

В пунктах обігріву організоване цілодобове позмінне чергування особового складу підрозділів МНС області, говорить Роман Кириленко. Взагалі ж фукціонування пунктів здійснюється за рахунок співпраці з обласною та міською владами, бо коштів на них Міністерство надзвичайних ситуацій не передбачило. Велику допомогу в організації роботи пунктів обігріву, наголошує Роман Кириленко, надають благодійні організації.

/Роман Кириленко, начальник ТУ МНС України у Полтавській області

Для належного забезпечення цих пунктів ми залучаємо пожертви, плідно співпрацюємо з Червоним Хрестом/

Самі ж відвідувачі мобільних пунктів обігріву зазначають: вони безмежно вдячні МНС-никам та владі за створені умови.

/Спасибі за чай і за бутерброди! Найголовніше – ми не пропадем/

Взагалі ж територіальне управління МНС області закликає громадян утриматися найближчим часом від тривалих прогулянок на відкритому повітрі. Якщо ж така необхідність є – слід тепло вдягнутися та дотримуватися правил безпеки життєдіяльності.

Стрічка новин