Цього року міський етап МАН став ширшим та суворішим

Кількість учасників зросла майже на 40 відсотків, з'явилися нові секції для захисту, жорсткішими стали й умови конкурсного відбору. Детальніше дивіться у сюжеті.

21-22 грудня у Полтаві пройшов І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук. Цього року свої роботи представили 474 учні 8-11 класів. Це – майже на 40 відсотків більше, ніж минулого року. Такий ажіотаж організатори пояснюють змінами у положеннях конкурсу: відтепер кількість учасників не обмежена. Проте і умови потрапити на захист за новими правилами стали жорсткішими.

/Людмила Якініна, заступник начальника управління освіти Полтавського МВК

Більш об'єктивно і вимогливо підійшли до організації конкурсу-захисту: було організовано попередній етап не на базі закладів, де навчаються учні, а безпосередньо на базі двох визначених закладів. Всі були поставлені в однакові умови/

Серед інших новинок – збільшення кількості секцій. Цьогоріч юні науковці-дослідники працювали у 12 відділеннях та 17 секціях.

/Лариса Семеняка, директор Полтавського міського центру позашкільної освіти

В цьому році діти мають можливість захистити свої роботи в нових секціях – китайської мови, іспанської мови, теології, геології, педагогіки, російської літератури/

Втім найбільшим попитом, говорить пані Лариса, все ж продовжують користуватися старі добрі секції англійської мови, математики, мистецтвознавства та історичного краєзнавства. Переможці останніх та решти, визначені у І міському етапі, представлятимуть Полтаву на обласному рівні конкурсу.

Стрічка новин