Полтавці готуються зустріти Новий рік за межами міста

Святкування нового року кожен намагається перетворити на чарівну казку. Хтось радує себе яскравими речами та атрибутами, а хтось – приємними спогадами про свято, проведене за межами міста. Куди полтавці планують податися зустрічати рік змії – розкажуть наші кореспонденти.

Відпочинок на Новий рік в Україні чи за кордоном – нині актуальне питання, розповідають працівники туристичних агентств. Адже дедалі більше людей намагаються провести це свято за межами свого дому. Але часу для обрання місця святкування року змії вже майже не залишилося.

/Олена Кременецька, менеджер з міжнародного туризму

На Новий рік в українців багато вихідних. Тому багато хто намагається поїхати з міста чи країни. Напрямків, які зараз є в наявності, не так багато. Є екзотика, є Росія з Єгиптом – певні проблеми, з Еміратами проблеми, перельотів фактично немає/

Традиційно відпочивальники обирають для себе одні і ті ж напрямки як під час подорожей Україною, так і мандруючи світом, наголошує Олена Кременецька.

/Олена Кременецька, менеджер з міжнародного туризму

Україна – це Карпати, це гірськолижний відпочинок, де є дерев'яні будинки. Всіх цікавить сніг. Дехто їде в Крим. В закордонному туризмі цікавляться Північним напрямом: Словаччина, Польща. Дехто хоче пляж, пісочок, пальми/

Опитані ж нами полтавці зазначають: Новий рік для них – сімейне свято, тому і зустрічати його будуть в колі родини.

/Бліци

- Вже вік не той, щоб кудись їздити

- Новий рік - це свято сімейне

- Ні, буду вдома, це домашнє свято, чисто домашнє

- В колі сім'ї. Це свято сімейне, з дітьми, онуками

- Вдома, я домашній/

Головне, наголошують психологи, не те, де зустрічатимеш Новий рік, а з ким. Це свято потрібно провести з тими людьми, які вам не байдужі. Саме від цього і позитивні емоції збережуться на весь рік.

Стрічка новин