Перед Новим роком трапляються справжні дива, переконують у Полтавській гімназії №33

Саме у період передноворічних свят у закладі влаштовують традиційний фестиваль казок, де розкриваються таланти учнів та проявляються їх творчі здібності. У казкову країну запросили й нашу знімальну групу.

Коли, як не у шкільні роки, вперше виходити на сцену та пробувати себе у театральних постановках. На традиційному фестивалі казок у Полтавській гімназії №33 учням у повній мірі надається така можливість. Школярі знають про це, адже за роки навчання у гімназії вони мали змогу втілити на шкільній сцені найрізноманітніші образи.

/Софія, учасниця шкільного фестивалю казок

У третьому класі я була Температурою, яка хотіла захопити учнів нашої школи, а в минулому році я була ледачою принцесою, яка не хотіла вчитися, із казки «12 місяців», і в цьому році я буду Снігуронькою/

Цього року маленькі артисти вражали публіку не лише своїми акторськими здібностями, а й дивували постановками усім відомих казкових творів на новий лад. Так діти представили глядачам сучасне бачення твору братів Грімм «Бременські музиканти». Головні персонажі вистави у виконанні учнів брали участь в одному із українських талант-шоу. Багато акторів вже мали досвід участі у фестивалі. Тож репетиції вистави, зізнаються, не зайняли багато часу.

/Михайло, учасник шкільного фестивалю казок

Кожного року ми намагаємося робити все цікавішою і цікавішою. Ми набираємося досвіду і чим більше ми набираємося досвіду, тим менше нам готувати/

Допомагають у підготовці звичайно батьки і вчителі. Тож, говорить педагог-організатор Вікторія Пікунова, такими спільними зусиллями відкривають нові таланти гімназії.

/Вікторія Пікунова, педагог-організатор Полтавської гімназії №33

Це справжнє диво, адже відкриваються такі грані таланту наших дітей. Це грандіозна робота класних керівників і самих діток, і, звичайно, батьків/

Чимало класних колективів прагнуть продемонструвати свої казки. Яскраві костюми, незвичайні режисерські рішення, цікаві літературні твори в комплексі створили видовищне дійство. Утім, у всіх казках традиційно добро перемогло зло.

/Олесь, учасник шкільного фестивалю казок

Я граю роль Андрійка у новорічній виставі. Про те, що потрібно творити добро, і всі погані люди і пірати перетворюються все-одно на добрих людей/

Вихід на шкільну сцену, говорять учасники фестивалю, у першу чергу – місія важлива і почесна.

/Артем, учасник шкільного фестивалю казок

Ми захищаємо честь класу, ми відпочиваємо і пізнаємо нове/

Пізнавати нове і відкривати нові таланти учнів не втомлюються і організатори фестивалю. І запевняють: у подальшому фестиваль продовжуватиме своє життя.

Стрічка новин