У 2012 Полтавщина на будівництво витратила рекордну кількість бюджетних грошей

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації зустрівся з журналістами, щоб підбити попередні підсумки будівництва в області за цей рік. За словами Віктора Животенка, останнє у 2012 має спад, однак може похвалитися рекордною кількістю асигнованих державних коштів.

Зустріч із пресою перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Віктор Животенко розпочав із констатації невтішного факту: темпи будівницва в Україні у поточному році пішло на спад. У порівнянні із минулим роком так званий індекс будівництва 2012-го на Полтавщині склав 96,1 відсоток. Що втішно – це не найгірший показник у країні.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Грубо кажучи, на 3,9% капіталовкладення в будівництво, і саме будівництво в грошовому виразі впало. Але я хотів би підкреслити: середньоукраїнський індекс – 89%, у нас – 96, можна сказати – падіння обсягів будівництва в Полтавській області відбувається меншими темпами, ніж в інших регіонах/

Але, як кажуть, не такий страшних біс, як його малюють: у 2012 році Полтавщина отримала рекордну кількість грошей на будівництво з державної казни: без малого 300 мільйонів гривень проти 75 у 2011. На жаль, говорить пан Животенко, основна частина цих коштів – 70% – була направлена вже у другій половині року. Та навіть не це стало основною причиною неможливості здати в експлуатацію усі 75 запланованих об'єктів. Будівельники зі своїм завданням впоралися, затримка – за постачальниками світла.

/Віктор Животенко, перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Де-факто ми сьогодні 175 тисяч метрів квадратних житла маємо, де-юро є проблеми: у нас 5 житлових будинків в основному в Полтаві,де неможливість здання в експлуатацію офіційного – «Полтаваобленерго»/

Проте із теплом, водою і газом на Полтавщині проблем немає, принаймні, катастрофічних – тричі сплюнув Віктор Животенко, коментуючи ситуацію із ЖКГ на Полтавщині.

Стрічка новин