Про податки варто говорити із самого малечку, вважають у Державній податковій службі

Саме тому в регіоні уже вдесяте пройшов обласний етап конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». За його підсумками визначили найкращі роботи. Із нагородження переможців конкурсу повернулася наша знімальна група.

Малюнки, творчі композиції, усе це – результат дитячої фантазії на тему податкової системи. Конкурс у Полтавській області проводиться вже вдесяте. Своє розуміння такої недитячої теми маленькі митці презентували у трьох напрямках: образотворчому, декоративно-прикладному мистецтвах та літературній творчості. З кожним роком цей конкурс набирає все більшої популярності, розповідають організатори.

/Людмила Голуб, заступник голови ДПС в Полтавській області

Якщо на першому конкурсі було виставлено (це був конкурс малюнків) 200 робіт, то в цьому році 1400 полтавців виставили, показали свої таланти в цих трьох напрямках/

Розширюється і спектр технік виконання робіт. Зокрема останнім часом

діти фантазують на тему податків за допомогою біокераміки, квіллінгу, оригамі, ліплення та бісероплетіння, створюють графічні роботи, пробують свої сили у літературних жанрах – есе, фейлетоні. Не важливо, у якій формі учасники конкурсу говоритимуть про податки, головне, діляться організатори, щоб вони дійсно усвідомлювали основну мету творчого змагання.

/Людмила Голуб, заступник голови ДПС в Полтавській області

Основна мета цього конкурсу полягає в тому, щоб з найменшої вікової категорії діти розуміли, що таке податки, і своє розуміння показували з використанням пензиків, фарб, у літературних творах/

Ідеї своїх творчих робіт учасники конкурсу вигадували самотужки. На власний розсуд обирали і техніку їх виконання.

/Катерина, учасниця конкурсу «Податки очима дітей 2012»

Я малювала ілюстрацію з книжки про двох мишей і півника. І також я написала туди віршик невеличкий/

Рішення про участь у цьому конкурсі маленькі художники прийняли, не вагаючись. Адже багато з них не уявляють свого життя без малювання.

/Валерія, переможниця конкурсу «Податки очима дітей 2012»

Мені подобається малювати, продумувати образи, думати, що робити, малювати різними фарбами/

/Юлія Гончар, переможниця конкурсу «Податки очима дітей 2012»

Я вирішила брати участь у цьому конкурсі перш за все тому, що податки займають важливу роль у житті людини, також для українців/

За час існування конкурсу в ньому взяло участь майже 16 тисяч дітей. Щоразу полтавці гідно представляли наш регіон на Всеукраїнському етапі конкурсу.

Стрічка новин