На 12% знизився рівень злочинності на території Октябрського району

Такі дані озвучили на координаційній нараді керівників правоохоронних органів, де обговорювався стан протидії та профілактики злочинності за 11 місяців 2012 року.

Протягом поточного року на території Октябрського району, розповідає прокурор району Іван Кінашевський, було проведено ряд заходів, спрямованих на покращення криміногенної ситуації.

/Іван Кінашевський, прокурор Октябрського району м.Полтава

Так за 11 місяців рісто знизився на 21%, в області - на 11%. Також зменшилася кількість тяжких та особливо тяжких злочинів, а також навмисні вбивства, тяжкі тілесні ушкодження/

Та все ж залишається певна група злочинів, кількість яких у поточному році не лише не зменшилася, а навпаки - збільшилася. Це, говорить прокурор Октябрського району, насамперед крадіжки, розбої та випадки хуліганства. Взагалі ж на території району нерозкритим залишається кожен третій злочин. Така ситуація, наголошує виконуючий обов'язки начальника Октябрського районного відділу міліції, залежить навіть від найменших деталей. Серед таких спеціаліст виділяє відсутність камер відеоспостереження, або погану якість їх відеоматеріалу.

/Сергій Бейгул, в.о. начальника Октябрського РВ ПМУ УМВС в Полтавській області

В кафе-барах камери не стоять, більшості архіваторів немає. Інформація на камерах не зберігається/

У ході проведення наради учасники останньої постановили: керівникам правоохоронних органів Октябрського району вжити додаткових узгоджених заходів, спрямованих на підвищення ефективності протидії злочинності на підзвітній їм території.

Стрічка новин