Випускники технічного університету зможуть проходити практику в органах податкової служби

Відтепер випускники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка мають можливість проходити переддипломну практику в органах Державної податкової служби в Полтавській області. Відповідну угоду у стінах вишу сьогодні підписала адміністрація останнього та керівництво ДПС.

Головна мета діяльності ПолтНТУ – підготовка фахівців найвищого рівня, у першу чергу – спеціалістів технічного та економічного спрямування. Адміністрація навчального закладу постійно працює над втіленням цих завдань у життя студентів. Тому у стінах вишу для забезпечення комфортного навчання молоді між адміністрацією та керівництвом Державної податкової служби у Полтавській області було укладено договір про майбутню співпрацю. Навіть день для підписання, розповідає голова ДПС Володимир Задорожний, обрали не випадково.

/Володимир Задорожний, голова ДПІ у Полтавській області

В цей день дарують подарунки не тільки дітям, а й студентам. І сьогодні підписання договору про співпрацю – це подарунок для всіх студентів/

За умовами договору, говорить ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко, відтепер їх студенти мають можливість проходити переддипломну практику в органах Державної податкової служби. Така співпраця, наголошує Володимир Онищенко, буде корисна для обох сторін.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ

Підготовка кадрів – це запорука успіху в будь-якій справі, і об'єднання цих зусиль буде на користь нашим студентам, викладачам і, безумовно, ДПС/

Не випадково для підписання цього документу обраний саме цей навчальний заклад, говорять податківці. Адже кожен 4 працівник органів податкової служби у Полтаві має диплом Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Стрічка новин