Відсьогодні можна офіційно вважати, що Полтава-новорічна розпочалась

Традиційно для міста саме 19 грудня запалали вогні головної міської ялинки, що на Театральній площі міста, яка радуватиме око полтавців майже місяць.

Зашкальні мінуси – ніпочому полтавцям. Тих, хто на Театральній площі вигукував: «Ялинонька – гори», було більш ніж вдосталь.

До кінця тижня, розповідає міський очільник, Полтава має засяяти всіма новорічними вогнями.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Сьогодні ми запалимо головну ялинку, а десь до суботи ввімкнеться вся ілюмінація міста, яка буде працювати до 13 січня/

У доповнення до офіційного відкриття головної новорічної красуні міста – і подарунок від ГО «Наш дім – Полтава» – святковий феєрверк. Тим самим, пояснюють лідери останньої, хочуть спростувати чутки про припинення роботи організації.

/Володимир Макар, лідер ГО «Наш дім – Полтава»

Вже кілька років до проведення виборів, як і зараз, ми не втомлюємось повторювати, що громадське об'єднання – це не політична організація і створювалась зовсім із іншою метою. І, звичайно, ми продовжуємо діяти після парламентських виборів. Хоча самі вибори були корисним досвідом, можливо, певним індикатором і оцінкою роботи громадського об'єднання/

Щодо припинення випуску газети «Перша полтавська», пояснює Володимир Макар, свого часу було проведене соціологічне дослідження, яке показало, що потребу у газезі відчуває значно менша кількість людей, ніж її видавали раніше, в той час гроші, які на неї витрачались, планують спрямувати на інші соціальні проекти. Про більш конкретні плани своєї роботи у розрізі громадського об'єднання Володимир Макар вже зараз називає конкретні ініціативи.

/Володимир Макар, лідер ГО «Наш дім – Полтава»

Існує тісний діалог із представниками агропромислового комплексу, із науковцями – виникла ідея створити таку Українську аграрну асоціацію, яка об'єднає в собі цих працівників, які безпосередньо працюють у сільськогосподарській ниві України, в межах якої залучати науковців, писати за досвідом передових країн, як-то США, європейські країни, законопроекти, які наші народні обранці могли б в подальшому впроваджувати в життя/

Стрічка новин