У Полтаві малечу вітали з Днем святого Миколая

До дітей, які гарно поводили себе упродовж року, він приходить із подарунками, а тим, хто бешкетував, під подушку кладе різочки. Ці дива - справа рук святого Миколая. Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. Для багатьох країн він став праобразом міфічної фігури Діда Мороза. За легендою, в ніч із 18 на 19 грудня він сходить із небес на землю із подарунками для дітлахів. Чествуванням святого Миколая розпочинається цикл новорічно-різдвяних свят. Як у Полтаві розпочали вітати малечу, бачили наші журналісти.

У Ленінському районі Полтави вже стало традицією напередодні свят вітати малечу. Цого разу на святковий обід запросили дітей пільгових категорій, розповідає начальник служби у справах дітей Ленінського райвиконкому Лідія Соловйова.

/Лідія Соловйова, начальник служби у справах дітей Ленінського РВК

Сьогодні на цьому святі у нас діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти соціально незахищених та неспроможних сімей. Ви побачили, що помолоділо наше сирітство, дуже багато маленьких з опікунами, дуже багато маленьких/

Багато з них вже добре знають про проведення подібних свят і залюбки поспішають сюди, незважаючи на погоду. Для малечі неможливо не готувати смачненьке, продовжує Лідія Соловйова, тому для дітлахів підготували смачні сюрпризи. Цукерки, випічка, фрукти та ще багато-багато інших смаколиків стали чудовими подарунками для дітей. Такі благодійні заходи надзвичайно подобаються малечі. Тож, запевняють організатори, у майбутньому подібні зустрічі продовжуватимуться.

/Олександр Кісільов, депутат Ленінської районної в м.Полтаві ради

Хотілося б з боку депутатського корпусу та людей, які долучаються до наших справ, пообіцяти, що в подальшому ми будемо збиратися якомога частіше/

Крістіна Брігіда

Святий Миколай цього дня прийшов і до дітей пільгових категорій, що мешкають у Київському районі Полтави. Концертна програма, конкурси, солодощі - таким став подарунок чарівника для малечі.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтава ради

Ми запросили сюди близько 100 дітей. Для них буде новорічний ранок і в кінці свята для них буде святковий стіл/

Солодкі подарунки і веселощі прийшлися до вподоби малечі. Схвалюють проведення подібних заходів і їхні батьки.

/Бліци

- Дуже подобається, це дуже гарне свято для наших діток

- Подобається те, що діток збирають разом, вони граються, розважаються, що їх тут гарно приймають/

Діти мають відчувати себе дітьми. І коли як не напередодні новорічних свят розважатися і веселитися, говорять організатори заходу.

/Віктор Човновий, голова Київської районної у м.Полтава ради

Мені б хотілося, щоб в сьогоднішній день в кожну полтавську родину завітав Святий Миколай і приніс всіляких гараздів, тепла, щастя, здоров'я і щоб в кожній родині лунав дитячий сміх/

Стрічка новин