Малечу з Миколаєм вітали не лише райвиконкоми

В Полтавській спеціалізованій школі №5 до дня Святого Миколая влаштували благодійний ярмарок. Гроші, виручені від продажу печива, тістечок, інших смаколиків, будуть спрямовані на добру справу, говорять організатори.

/Тамара Жага, директор Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Обов'язково все це виручене ми передамо дітям з особливими потребами, які навчаються у нашій школі, аби вони відчували тепло, аби вони відчували нашу турботу постійно/

Учасники ярмарку жваво сприйняли ідею організації подібного заходу. Говорять: зацікавила благодійна мета.

/Максим, учень 8 класу Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Як не взяти участь у такому заході? Це ж благодійність. Діти, які потребують допомоги, їм треба допомогти/

Більшість солодощів учні приготували самостійно, де в чому не обійшлися без допомоги батьків. Вартість смачних виробів - символічна. Спробувати витвори своїх товаришів по школі охочих було чимало. Кожен міг вибрати те, що йому до смаку. А обирати дійсно було з чого.

/Поліна Морозова, учениця 11 класу Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

Сьогодні в нас є горішки, печиво, різні вироби, які ми самі зробили/

Крім цього кожен класний колектив творчо підійшов до благодійного заходу. Окрім солодощів, школярі запропонували відвідувачам ярмарку спробувати щастя у лотереї.

/Дар'я, учениця 8 класу Полтавської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №5

У нас є дуже гарна лотерейкка, 3 гривні. Покупці будуть діставати лотерейку, а там номерок. У нас є папірець, де написано, що можна на цю лотерейку отримати: наклейки, картинки, і ще цукерки отримати/

Перш за все благодійний ярмарок, розповідають організатори, спрямований на добро та любов до дітей. Адже святий Миколай у предноворічні дні приносить солодощі усій малечі.

Крістіна Брігіда

Не оминув Святий Миколай й учнів Полтавської гімназії №9. Тут вже вкотре традиційно проводять благодійну акцію «Діти – дітям», розповідає заступник директора Валентина Колісник.

/Валентина Колісник, заступник директора з виховної роботи Полтавської гімназії №9

Традиційно ми не тільки збираємо канцтовари, солодощі, іграшки для дітей, які потребують цього, а й для дітей нашого навчального закладу пільгових категорій/

Крім благодійної акції для учнів перших класів підготували святкову програму за участю різноманітних казкових героїв. До малечі завітав сам Святий Миколай. Благодійник вважає: проведення таких свят один раз на рік – для нашої малечі замало.

/Святий Миколай

Я гадаю, що це треба проводити кожного місяця. Бо діти чекають це свято. Але ми проводимо раз на рік, а це погано/

До слів Миколая долучаються й інші казкові герої. Вони зазначають: кожна дитина заслуговує на диво.

/Бліци

- Ну, звичайно, всі діти вірять у Миколая, і потрібно, щоб вони вірили

- Усі діти вірять в чудеса, а чудеса бувають лише там, де в них вірять

- Діти всі вірять в чудеса, у Миколая, у Діда Мороза. І це для них незвичні подарунки, їх тішать/

Юлія Іващенко

У чи не найказковіший день у році в Полтавському університеті економіки та торгівлі вітали дітей та молодь пільгових категорій. На концерт, який створили силами молодіжних колективів і студентів полтавських вишів, розповідає заступник міського голови Світлана Порохня, запросили близько півтисячі учнівської та студентської молоді: сиріт, дітей-інвалідів та позбавлених батьківського піклування.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

В ці дні кожен із нас вірить у диво, тому міська влада ніколи не залишалась і не залишиться осторонь привітання тих дітей, хто цього найбільше потребує/

Крім концерту і солодких подарунків, продовжує Світлана Порохня, до цієї молоді, яка потребує особливої турботи, хотіли донести частку свята і віри у диво – ту, які нинішні дорослі зберегли іще зі свого дитинства.

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Звичайно, як і у всіх, у мене це свято асоціюється із ранком, коли під подушкою обов'язково щось залишав. І ми цю традицію передаємо і дітям, хоча у мене вони вже дорослі, але традицію не змінюємо/

Стрічка новин