Молоді художники Полтави днями представили на розсуд публіки близько 40 своїх робіт

Митці презентували шедеври, написані протягом останніх двох років. Що зображають на своїх картинах та що надихає майстрів пензля, розкаже Юлія Іващенко.

Свій погляд на світ представили перспективні полтавські художники Юрій Шаповал та Денис Городничий. Їх виставка відкрилася у Художньому салоні. Для митців це планова персональна виставка, розповідають хлопці. Для обох, говорять, пейзаж – основний напрям їх творчості. Тому і вирішили створити спільну експозицію. Головне для них, наголошує Денис Городничий, – показити справжню суть того, що вони бачать.

/Денис Городничий, художник

В природі є ті закони. В мистецтві я намагаюся не брехати, правду втілювати в роботах, але по-своєму/

Надихає ж майстрів на створення таких шедеврів, діляться, весь навколишній світ.

/Юрій Шаповал, художник

Натурний живопис – це і є мить. Його потрібно охопити, впіймати і донести вам. Надихає сам пейзаж, сама природа. Мене і донька надихає. Їй уже скоро рік – от вона мене надихає/

Художники намагаються використовувати у своїх роботах лише витончену ніжну палітру, але в той же час їх картини мають складний колорит. Взагалі ж професія художника, розповідають хлопці, приносить не лише естетичне задоволення, а й певну матеріальну стабільність.

/Денис Городничий, художник

Професія художника ставить людину перед фактом бути готовим до того, що або пусто, або густо. На фарби вистачає, на мандрівки вистачає/

На цій виставці художники зупинятися не збираються. У найближчих паланах митців – презентація робіт у Києві та Маріуполі.

Стрічка новин