Чисте місто – справа кожного!

Щоб Полтава продовжувала радувати око мешканців та гостей міста чистими вулицями, працівники КАТП-1628 нагадують про укладання договорів на вивезення сміття та своєчасну сплату за послуги підприємства. В іншому ж випадку Вам загрожує штраф.

Незважаючи за стабільний мінус за вікном, у договірному відділі КАТП-1628 гаряча пора. Спливає термін дії договорів на вивіз твердих побутових відходів за 12 рік, наступає час переоформлення домовленості на 2013. Тож, щоб користуватися контейнерами для сміття і надалі, громадянам слід написати відповідну заяву, взяти паспорт, ідентифікаційний код, пільгове посвідчення, якщо таке є, і звернутися на КАТП. Суб'єктам підприємницької діяльності для продовження договору знадобиться свідоцтво державної реєстрації, копія відповідного документа платника податку, а головне – повний розрахунок за попередній рік.

/Наталія Коротіна, начальник договірного відділу КАТП-1628

Суб'єктам підприємницької діяльності не буде продовжено жодного договору на 13-ий рік в зв'язку з їхньою заборгованістю, якщо вони не заплатили за вивіз твердих побутових відходів за 12-ий рік, їм не буде продовжено жодного договору/

Списки несумлінних платників, а також тих, хто відмовився укладати договір з КАТП з інших причин, будуть подаватися до Інспекції по контролю за благостроєм, санітарним та екологічним станом міста. Втім навіть своєчасне укладання договорів та сумлінна сплата за послуги підприємства (до речі, за найнижчим тарифом в Україні) ще не гарантує чистоти міста - наголошують комунальники.

/Петро Бедах, начальник відділу експлуатації КАТП-1628

Оцей непотріб, який складається біля контейнерів, це неохайність наших людей, які, по-перше, несвоєчасно укладають договори, по-друге, несвоєчасно сплачують. А КАТП несе великі збитки, щоб це прибрати. Особливо в зимовий період, коли воно примерзає, людям відколупувати, відбивати. Прохання: не робити цього, а складати сміття у відповідні місця, тобто, у контейнери/

Щоб було зрозуміліше, за те, що лежить поза баком, КАТП-1628 відповідальності не несе, за викид сміття у непризначеному для цього місці відповідальні самі порушники.

/Андрій Глоба, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом м. Полтава

За дане правопорушення наступає адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. На простих громадян - від 340 до 1360 грн./

Ви, звичайно, можете не попастися раз чи двічі, але наступного обов'язково наживите собі неприємностей, продовжує інспектор.

/Андрій Глоба, головний спеціаліст інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом м. Полтава

Ми не в змозі охопити все місто, усі три райони, але буває, люди попадаються/

Так сталося і цього разу, під час чергового рейду Інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста на очі комунальникам та в об'єктив нашої відеокамери потрапив чоловік, який вирішив викинути сміття біля контейнера.

/виникув сміття у непризначеному місці

Я не буду викидати сміття, де попало. Для цього є баки, щоб не засмічувати нашу Полтаву, наше місто, я звичайно, вибачаюся, більше такого не буде/

Щиросердне зізнання та щире розкаяння не врятують порушника від відповідальності: на нього буде складено протокол, згідно з яким чоловікові доведеться сплатити штраф, визначений відповідними органами.

Стрічка новин