У Полтавському ліцеї №1 сьогодні пройшов благодійний ярмарок-продаж

Всі вилучені кошти підуть на лікування хворої дівчини. Долучилися до акції і представники міської влади. Так мер Полтави Олександр Мамай для себе обрав картину ручної роботи.

Вчителі, учні, випускники, батьки як нинішніх, так і колишніх вихованців багатопрофільного ліцею №1 долучилися до проведення благодійної виставки-ярмарки. Мета цієї акції, розповідають організатори, – допомогти дитині, яка знаходиться на лікуванні в онкогематологічному відділенні Полтавської міської дитячої клінічної лікарні.

/Катерина Овчарова, учитель математики Полтавського ліцею №1

Це дівчинка Таня, якій 15 років. Вона потребує найбільше коштів. Ми зв'язалися з головним лікарем, з психологом, і вони сказали, що ця дитина найбільше потребує. Скільки сьогодні виручимо – я не знаю, але всі кошти будуть передані туди/

Минулого року, продовжує Катерина Овчарова, ліцей зібрав майже 1000 гривень. Цього року планують збільшити цю суму. Свій внесок на лікування хворої дівчини зробив і міський голова, який завітав на захід. Олександр Мамай говорить: картина, яку він придбав, одразу кинулася йому в очі.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Я прийшов в цю залу, я одразу звернув увагу на фламінго. Мені подобається цей птах. Я навіть не дивився, скільки вона коштує, бо сьогодні не шкода покласти 500 грн., аби ці кошти допомогли цій дитині хоч трохи/

Картини, написані в різноманітних техніках, вироби з бісеру, книги, оригінальні прикраси – все це та багато чого іншого можна було придбати у приміщенні ліцею. Взагалі ж такі акції, зазначає Катерина Овчарова, вже стали доброю традицією для їх ліцею.

/Катерина Овчарова, учитель математики Полтавського ліцею №1

Це акція спільно з Червоним Хрестом. Акція «Діти– дітям» діє вже 13-ий рік поспіль. Але другий рік відбувається виставка-продаж творчих робіт ліцеїстів/

Не пройшли осторонь такої події і члени Червоного Хреста. Саме за їх допомоги кошти у подібних заходах і переадресовуються безпосередньо до осіб, які їх потребують.

/Ірина Плюсніна, голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України

Вона направлена на допомогу найнужденнішим, хворим, одиноким, самотнім. Тому і сьогодні приурочена до свята/

Діти, які представили свої вироби на виставці, зазначають: для кожного з них – це, насамперед, обов'язок небайдужої людини.

/Віра, учасниця ярмарку

Я вважаю, що повинен зробити кожен, бо всі потребують допомоги. Треба допомагати всім/

/Максим, учасник ярмарку

Я долучився до акції, бо вважаю, що це – мій обов'язок – допомагати тим, кому можу допомогти. Це відповідальна справа кожного в житті/

Стрічка новин