Вихованці різноманітних дитячих колективів міста напередодні отримали нагороди за свою творчість

Вже вкотре у Полтаві відбулося урочисте нагородження переможців та номінантів першого етапу Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей». Цього року участь у змаганні взяло 186 юних мешканців міста.

149 художніх творів, 26 творів декоративно-прикладного мистецтва та 11 літературних творів цього року представили талановиті діти Полтави на Всеукраїнський конкурс «Податки очима дітей». Такі заходи, говорить заступник начальника Державної податкової інспекції Василь Храмов, вже стали традиційними. Адже податківці завжди прагнуть до виховання майбутніх сумлінних платників податків. І результат – величезна кількість наданих робіт у різноманітних жанрах. А це, зазначає Василь Храмов, – заслуга цілої низки людей.

/Василь Храмов, заступник начальника ДПІ у м.Полтава

Я вдячний дітям, які взяли участь в конкурсі. Я вдячний викладачам. І щиро вдячний батькам, які знайшли час, можливість бути на святі дітей/

Самі ж учасники конкурсу наголошують: у сучасному світі сплата податків повинна стати нормою, а не примусом.

/Дарина, учасниця конкурсу

Я робила картину із глини. Я вважаю, що треба обов'язково сплачувати податки, бо не було б безкоштовного лікування/

Номінантка першого етапу конкурсу Анастасія розповідає: перемогу їй приніс вірш про чоловіка, який не сплачував податків. За що, говорить, він і поплатився.

/Анастасія, учасниця конкурсу

Чоловік поплатився тим, що закрилася елітна школа, у якій навчалася його донька, перестали виплачуватися зарплата, стали погані умови його життя, не було коштів/

Всі переможці та призери конкурсу «Податки очима дітей» отримали від організаторів заходу почесні грамоти та тематичні подарунки.

Стрічка новин