До Полтави привезли ікону і частку мощів великомученика і цілителя Пантелеімона

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-kWmpkkfgPDUu

Святиня прибула до обласного центру зі Свято-Пантелеімонівського на Афоні монастиря при храмі святителя Михаїла і перебуватиме у Полтаві впродовж 2-х тижнів.

Святиню – ікону та частку мощів великомученика і цілителя Пантелеімона – привезли до Полтави з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита і всієї України Володимира. Святиня буде знаходитись в Полтаві фактично до кінця поточного року. З 17 по 23 грудня у Свято-Макаріївському соборі, а з 23 по 30 грудня – у храмі мучениць Віри, Надії і Любові. Владика Филип нагадує: для Полтави вже стало доброю традицією приїзд тих чи інших святинь праврославної церкви. Один із останніх прикладів – привезення Плащаниці Божої Матері, до якої за 3 дні прийшло вклонитися близько 100 тисяч чоловік.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

У людей, які приходять вклонитися святині, є свої проблеми і негаразди. І чому люди зацікавлені в тому, аби прийти і вклонитися святині? Тому що через молитви вони отримують допомогу від Господа/

Святий Пантелеімон, шанований в лику великомучеників як цілитель і безкорисливий лікар, народився у родині знатного язичника. Історія розповідає, що ставши безкорисливим лікарем, він позбавив багатьох лікарів прибутку і на нього надійшов донос імператору Максиміану. Пантелеімона було велено катувати, а потім кинути важким каменем в море. Однак попри тортури його тіло залишилось неушкодженим. Після того його піддали мукам і засудили до усічення голови. Втім і меч не заподіяв йому шкоди. Під час молитви голос з небес закликав Пантелеімона в Царство Небесне і святий попросив воїнів виконати даний їм наказ.

/Филип, Митрополит Полтавський і Миргородський

Я запрошую всіх бажаючих, всіх, у кого є можливість, прийти і вклонитися святині. Я маю віру, що всі прохання, які висловлять полтавці, будуть почуті Господом і він пошле на кожного вірянина, на нашу Полтавську землю благодать/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію