В області розпочали попередній розгляд бюджету на наступний рік

Попередньо про цифри, за якими житиме Полтавщина у 2013, і реальні зміни у 2012-му говорили на засіданні профільної постійної депутатської комісії.

Більше 10-ти питань, в тому числі – заяви і звернення – на порядку денному засідання постійної депутатської комісії облради з питань бюджету та управління майном. Першим погодили внести зміни до показників бюджету на поточний рік.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

Область отримала додатково 24 млн.грн. Видатки по трансфертам підуть на заробітні плати працівників бюджетних установ/

Крім грошей на заробітну плату – іще одна дотація від держави в сумі 237 млн.грн, продовжує Павло Кропивка. Це вже на погашення різниці у тарифах. Наступний на порядку денному – попередній розгляд питання «Про обласний бюджет на 2013 рік».

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

Цілого проектного рішення іще немає, але ми маємо контрольні цифри, які і будемо обговорювати. В минулому році у нас бюджет був 1 млрд.43 млн.грн., в цьому - 1 млрд.223 млн.грн, тобто є ріст/

У порівнянні із минулорічними показниками, продовжує Валерій Пархоменко, галузь охорони здоров'я отримає більше, +8 – освіта, більше шести і майже 2 мільйона додасться до культури та спорту відповідно. Зміниться і сама структура бюджету.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном

733 млн. грн. – це ми будемо отримувати своїх надходжень, а 500 із лишком – це буде субвенція від державного бюджету. В цьому році у нас субвенція була менша, ми мали більше надходжень/

Якщо раніше від підприємств області плата за користування надрами надходила до обласного бюджету, відтепер кошти йтимуть до державної скарбниці, а вже звідти – дотаціями до області.

Стрічка новин