Пістолети, автомати, бронежилети діти могли не лише побачити, але й потримати в руках та навіть приміряти

Таку можливість спецпідрозділ УБОЗу «Сокіл» надав учням 31-ї гімназії міста, завітавши до закладу із цілим арсеналом зброї, який перебуває у розпорядженні міліції.

Незвичний урок для учнів 31-ї гімназії міста провів командир спецпідрозділу «Сокіл» УБОЗу Руслан Жовтодід. Спільно з двома бійцями він продемонстрував школярам старших класів цілий арсенал, який перебуває на озброєнні у міліції. В рамках зустрічі – правила поводження зі зброєю і основні заходи безпеки.

/Руслан Жовтодід, командир спецпідрозділу УБОЗ «Сокіл» УМВС України в Полтавській області

Провели інструктаж, як треба поводитись зі зброєю, які перспективи розвитку служби, чому ця професія престижна, до чого їм потрібно прагнути/

Після невеликого екскурсу в історію походження вогнепальної зброї школярам розповіли про нещасні випадки з дітьми, коли ті, не дотримуючись заходів безпеки, брали зброю без дозволу дорослих, гралися нею та випадково калічили себе чи позбавляли життя своїх товаришів. Наприкінці зустрічі школярі мали змогу відчути себе спецназівцями, примірявши справжні військові обладунки. Втім кожен із візиту убозівців запам'ятав своє.

/Бліци

- Мені дуже сподобалась гвинтівка і броня. У них відчуваєш себе майже неуразливим

- Найбільше мені сподобалась зброя. І розумію, що аби тут служити, потрібно мати накачану шию, бо ось цей шлем він дуже важкий/

Стрічка новин