В рамках чергового рейду полтавські митники спільно із правоохоронцями вилучили більше півтони м'ясної продукції

На означеній продукції було відсутнє маркування і інформація стосовно складу українською мовою.

Працюємо не лише із суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, але і взаємодіємо із правоохоронними та контролюючими службами, розповідають у Полтавській митниці.

/Сергій Запорізький, т.в.о.заступника начальника СБК та ПМП Полтавської митниці

Нещодавно митниками спільно із працівниками УМВС був проведений рейд продовольчим ринком, де була виявлена торгівля м'ясними виробами, а саме стегенцями курей та індиків і індичим фаршем, на якому було відсутнє маркування українською мовою/

На товарі була відсутня інформація про характеристики та склад продукції українською мовою, продовжує Сергій Запорізький.

/Сергій Запорізький, т.в.о.заступника начальника СБК та ПМП Полтавської митниці

Самі його реалізатори зазначили, що документація на м'ясо не викликала у них ніяких підозр, і що купували вони м'ясо у вітчизняної фірми. Стосовно маркування зазначили, що просто не звернули на нього уваги/

Загалом було вилучено понад півтони м'ясної продукції на загальну суму більше 9 тисяч гривень. На порушників митники склали 2 протоколи, а сам товар, що не відповідає стандартам якості, був вилучений із обігу і в подальшому, відповідно до чинного законодавства, піддасться утилізації.

Полтавські митники наголошують: подібний рейд був не разовою акцією, а є частиною систематичної роботи, тож подібні перевірки спільно із правоохоронцями проводитимуться і надалі.

Стрічка новин