На автоагрегатному заводі завершують підготовку до випуску двох нових виробів

Проведені необхідні проектувальні та випробувальні роботи, тож наступного року вже можна розпочинати серійне виробництво. На автоагрегатному заводі на замовлення партнерів завершують підготовку до випуску двох нових виробів.

Наше підприємство, розповідають на Полтавському автоагрегатному заводі, спеціалізується не лише на виробництві пневматичної апаратури для гальмівного приводу, значна увага приділяється і складним гідравлічним автомобільним компонентам.

/Петро Жура, головний конструктор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

На даний час закінчується підготовка 2-х виробів – циліндру приводу і гідравлічного підсилювача для зчеплення для великовантажних авто. Ці вироби були розроблені по технічному завданню Уральського автомобільного заводу як альтернатива коштовним іноземним комплектуючим/

В процесі проектування і випробувань, які здійснювались спільно із партнером, – Кременчуцьким автомобільним заводом, – продовжує фахівець, було знайдене правильне технічне рішення, що підтверджується зокрема лабораторними і стендовими дослідженнями на базі авгоагрегатного.

/Петро Жура, головний конструктор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Вироби відзначаються великою надійністю, що підтверджене і ресурсними випробуваннями у нас в лабораторії, так і бездоганною роботою при дорожніх випробуваннях на автомобілях КРАЗ. Високі характеристики цих виробів були досягнуті за рахунок великої виконаної роботи всіма технічними службами по розробці конструкцій і пошуку необхідних матеріалів для рухомого гідравлічного ущільнювача/

Про серійне виробництво означених виробів, продовжує Петро Жура, вже можна буде вести мову у наступному році. Також на 2013 на автоагрегатному заплановане виготовлення нових модифікацій означеного циліндру для авто МАЗ, КАМАЗ і автобусів «Еталон». Це у свою чергу, переконані на автоагрегатному, дозволить підприємству ще краще закріпити свої позиції на ринку автомобільних компонентів.

Стрічка новин