У Полтаві вшановували пам'ять полтавського поета Анатолія Гальченка

Рідні, друзі та поціновувачі творчості сьогодні зібралися для вшанування пам'яті полтавського поета Анатолія Гальченка. Напередодні Дня народження митця найрідніші люди вирішили пригадити той шлях, яким пройшов цей чоловік.

Ще у далекому 1973 році вийшла збірка нині відомого вже не лише на Полтавщині поета Анатолія Гальченка. За своє життя, розповідає дружина поета Раїса Гальченко, митець випустив 8 поетичних збірок. Писав її чоловік і про дружбу, і про сім'ю, і про кохання. Але сам себе називав поетом-ліриком.

/Раїса Гальченко, вдова А.Гальченка

Він себе називав лірично-іронічним поетом. Бо в нього багато іронії. Якщо він сміявся над кимось, він не забував про себе. В нього багато автошаржів, самокритики, лірики багато/

Напередодні чергового Дня народження, який би поет відзначив 15 грудня, рідні та поціновувачі таланту митця зібралися, щоб ще раз зупинитися на найцікавіших сторінках життя Анатолія Гальченка. А таких, пригадує дружина поета, було чимало.

/Раїса Гальченко, вдова А.Гальченка

Колись він написав вірша, закохавшись у вчительку. Але на ті часи визначали, що це еротичний вірш. Йому відбили бажання писати взагалі/

Анатолій Гальченко, розповідає кандидат філологічних наук Віра Мелешко, був поетом з великої літери. Але, як і всі творчі люди, не завжди широко розкривав свою душу.

/Віра Мелешко, кандидат філологічних наук

Увійти у світ митця складно, але привідкрити цей світ допоможе сам митець/

Але в той же час, резюмує спеціаліст, поет залишався щирою людиною і повністю відданим справі всього свого життя.

Стрічка новин