У Полтаві вшановували пам'ять полтавського поета Анатолія Гальченка

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Рідні, друзі та поціновувачі творчості сьогодні зібралися для вшанування пам'яті полтавського поета Анатолія Гальченка. Напередодні Дня народження митця найрідніші люди вирішили пригадити той шлях, яким пройшов цей чоловік.

Ще у далекому 1973 році вийшла збірка нині відомого вже не лише на Полтавщині поета Анатолія Гальченка. За своє життя, розповідає дружина поета Раїса Гальченко, митець випустив 8 поетичних збірок. Писав її чоловік і про дружбу, і про сім'ю, і про кохання. Але сам себе називав поетом-ліриком.

/Раїса Гальченко, вдова А.Гальченка

Він себе називав лірично-іронічним поетом. Бо в нього багато іронії. Якщо він сміявся над кимось, він не забував про себе. В нього багато автошаржів, самокритики, лірики багато/

Напередодні чергового Дня народження, який би поет відзначив 15 грудня, рідні та поціновувачі таланту митця зібралися, щоб ще раз зупинитися на найцікавіших сторінках життя Анатолія Гальченка. А таких, пригадує дружина поета, було чимало.

/Раїса Гальченко, вдова А.Гальченка

Колись він написав вірша, закохавшись у вчительку. Але на ті часи визначали, що це еротичний вірш. Йому відбили бажання писати взагалі/

Анатолій Гальченко, розповідає кандидат філологічних наук Віра Мелешко, був поетом з великої літери. Але, як і всі творчі люди, не завжди широко розкривав свою душу.

/Віра Мелешко, кандидат філологічних наук

Увійти у світ митця складно, але привідкрити цей світ допоможе сам митець/

Але в той же час, резюмує спеціаліст, поет залишався щирою людиною і повністю відданим справі всього свого життя.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію