До ПолтНТУ вже вп'яте на традиційний науково-практичний форум прибули науковці з усієї України

Головна його мета – обговорити проблеми фундаментальних та природничих наукових досліджень. Цього разу торкнулися питань академічної та університетської освіти.

Із 2007 року Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка має договір про співпрацю з Національною академією наук. Наприкінці року вже стало традиційним проведення науково-практичного форуму. Цього раз учасники зібрання обговорювали проблеми розвитку академічної та університетської науки.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Роль університетської науки допомагає підвищувати якість фахівців, майбутніх спеціалістів у галузі будівництва, нафтогазового комплексу, фінансово-економічного напрямку/

Співпраця з академією, говорить ректор Полтавського національного технічного університету імені Ю.Кондратюка Володимир Онищенко, допомагає у забезпеченні ефективності аспірантури та докторантури. Як результат - цього року у виші захистилося 3 доктори наук. Сприяє цьому і багатопрофільність вишу.

/Антон Наумовець, академік НАН України, голова наглядової ради ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Вони відкривають кожного року майже нові спеціальності, є, де навчитися студентам Полтавщини, і не лише Полтавщини. І потім будемо сподіватися, що у єднанні ми будемо створювати дедалі більше, як ми тепер говоримо, високотехнологічних робочих місць, і саме це повинно зрушити економіку України/

На сьогоднішній день наука переживає нелегкі часи, розповідає Антон Наумовець. Такі ж форуми дають змогу поспілкуватися із науковцями, обмінятися досвідом, розробити теми для нових наукових досліджень.

/Семен Антонець, почесний академік Української академії аграрних наук

Мене зацікавила та велика сила роботи університету, дійсно, сучасного університету, але більше того, що тут вивчається предмет природокористування/

Крім цього, у рамках форуму відбулася презентація результатів фундаментальних і прикладних наукових досліджень учених Національної академії наук України та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Стрічка новин