Знавці права цими днями виявляли з-поміж себе найкмітливіших

Учні полтавських шкіл перевіряли свої знання в різних галузях правознавства. Інтелектуальне змагання влаштували на базі Полтавської загальноосвітньої школи №4, яке присвятили Всеукраїнському тижню права.

Тут усе, як на справжній інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?»: цікаві запитання, півхвилини на обговорення, загадковий «чорний ящик». Так учні 20 полтавських шкіл проявляли свої знання у галузі правової освіти на обласному конкурсу «Знавців права».

/Любов Єлізарова, заступник начальника Полтавського міського управління юстиції

Турнір відбувається в рамках Всеукраїнського тижня права, який проходить в Україні з 10 грудня по 15 грудня/

Відповіді учасників конкурсу оцінювало компетентне журі. Юних знавців юриспруденції випробовували питаннями з різних галузей права. Згадати повинні були школярі й історію правової науки. Однак учасників інтелектуального змагання важкі питання не злякали. Говорять: вони допоможуть у здобутті нових знань.

/Анна, учениця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 34

Питання були цікаві. Деякі питання були важкими, але більша половина була нормальною для нас. Сподіваюся, що ми відповіли правильно на них/

Метою конкурсу організатори називають сприяння розвитку правової культури учнівської молоді, утвердження поваги до права в Україні. Утім найголовніше, щоб учасники подібних конкурсів підвищили рівень правових знань та вміли застосовувати їх на практиці. Сподіваються на це й самі юні знавці.

/Каріна, учениця Полтавської гімназії № 31

Це дуже гарна ідея – створити такий проект, конкурс. Це цікаво, захоплююче, пізнавально/

/Каріна, учениця Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11

Кожен, думаю, буде краще розуміти право/

Конкурс проходив у два етапи по 15 запитань на кожному. Учасники турніру жваво обговорювали кожне з них. Для юних правознавців це, говорять, гарна нагода попрактикуватися, спробувати себе у якості служителів Феміди.

/Каріна, учениця Полтавської гімназії № 31

Дійсно, дуже сподабалося, це розвиває в нас якісь юридичні здібності, тому що кожен із нас у майбутньому хоче пов'язати себе саме з адвокатурою, юриспруденцією/

Здоровий дух суперництва та щира зацікавленість самих знавців сприяли захоплюючій грі.

Стрічка новин