Комунальники та лісівники разом взялися за благоустрій Міського сміттєзвалища

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/qJQzSC-RgPD6y

Працівники КАТП-1628 та полтавські лісівники об'єднуть зусилля у боротьбі із засміченням зелених масивів, до яких потроху підбирається Макухівське сміттєзвалище. Закликають допомагати, або хоча б не шкодити, і пересічних полтавців.

Міському сміттєзвалищу, що у Макухівці, вже трохи більше 60-ти років. Приблизна цифра, скільки відходів там було захоронено за цей час, сягає 8 мільйонів кубічних метрів усілякого непотробу, втім, точної кількості назвати ніхто не може.

/Петро Бедах, начальник відділу експлуатації КАТП-1628

Міське звалище на даному місці згідно з історичними даними розташовується із 1953 року. Глибина западини - десь до 30 метрів + процеси гноїння, так що просто цю цифру назвати неможливо/

Але масштаби звалища легко уявити і без точних цифр, а підрахувавши тільки щоденні надходження сміття.

/Микола Костенко, начальник міського звалища

Загальна площа міського звалища становить 17,4 га. На даний момент у день ввозиться до 2 тисяч кубічних метрів твердих побутових відходів/

2 тисячі кубічних метрів сміття, щоб було зрозуміліше, - це більше сотні повнозавантажених машин зі сміттям щодня, які скидають відходи на територію сміттєзвалища. Останнє до того ж має має звичку розлітатися до лісу, який на свою невдачу росте менш ніж за сто метрів.

/Анатолій Тумко, міжрайонний мисливствознавець (лісова охорона ДП «Полтавський лісгосп»)

Коли вітри, коли бувають несприятливі погодні умови, всі оці кульки, пакети заносить до нас у ліс/

Щоб врятувати насадження від примх погоди, лісівники та комунальники вирішили не сваритися, а якось разом вирішувати проблему сміття зі звалища у лісосмузі.

/Анатолій Тумко, міжрайонний мисливствознавець (лісова охорона ДП «Полтавський лісгосп»)

Ми співпрацюємо із комунальною службою. Майстри лісу разом вбираємо територію і бережемо ліс. Ми кожен четвер виходимо із працівниками, які тут, і прочищаємо цю територію від непотребу, того, що понаносило вітром/

Але, наголошує Анатолій Тумко, важче ініціативній групі лісівники + КАТП-1628 боротися не з поодиноким сміттям, яке наносить вітер, а з тим, що несуть люди. Звертаючись до несумлінних громадян, вони не лякають штрафом у 85 гривень за засмічення лісів, а закликають народ скидати відходи на звалище, до речі, за чи не найнижчим по всій Україні тарифом - по 5, 88 грн за кубічний метр сміття.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію