Найбільше полтавських дітей шкільного віку відпочили цього літа у пришкільних таборах із денним перебуванням

Про це звітували сьогодні в обласній раді під час засідання постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Яким був оздоровчий період 2012 року та чим він відзначився - дивіться у нашому наступному матеріалі.

Надзвичайних ситуацій, що трапилися б із дітьми під час відпочинку та оздоровлення, на території Полтавської області цього року не реєстрували, наголошують регіональні чиновники, підбиваючи підсумки.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Всі структурні підрозділи, які були причетні до процесу оздоровлення дітей, спрацювали відповідально, і в цьогорічному сезоні діти Полтавської області були забезпечені якісними оздоровчими відпочинковими послугами. А також протягом оздоровчого сезону не було допущено ні масових харчових отруєнь, ні тяжких травм, ні злочинів і, найголовніше, – збережено життя дітей/

Нинішнього року також вдалося 100% завершити атестацію позаміських закладів відпочинку і внести їх до всеукраїнського реєстру, говорить начальник відділу у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації Наталія Шкоденко. Оздоровити не менше 50% школярів – таке завдання, говорять представники обласної влади, вони ставили у 2012-му.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

За оперативними даними, поданими органами місцевого самоврядування, охоплено оздоровленням і відпочинком протягом 2012 року 75 948 дітей. Це складає 59,6% до загального числа дітей шкільного віку. Це на 3,2 % більше, ніж у минулому році/

Так за кошти обласного бюджету оздоровили більш ніж чотири з половиною тисячі дітей і жодна путівка не була втрачена, зазначають чиновники. Завершить цей рік, а також розпочне 2013-й період зимового оздоровлення, що триватиме з 22 грудня упродовж 21 дня у Кременчуцькому районі.

Стрічка новин