У Полтаві вчора сталася пожежа

На вулиці Маршала Бірюзова спалахнула господарча будівля. Її небезпека полягала в тому, говорять рятувальники, що навколо палаючої споруди знаходилися інші об'єкти, які могли постраждати внаслідок неконтрольованого горіння.

10 грудня о 10.50 по вулиці Маршала Бірюзова в Київському районі міста виникла пожежа. Горіла, говорить керівник центру пропаганди територіального управління МНС України в Полтавській області Віталій Шкаревський, господарча будівля. Особлива небезпека пожежі полягала у близькому розташуванні до осередку вогню інших господарчих споруд та гаражів.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

Тому було прийнято рішення направити ще одне чергове відділення. Для гасіння було залучено два чергові відділення кожного рятувального підрозділу Полтави/

Невідомо, якими б були подальші наслідки цієї пожежі, продовжує Віталій Шкаревський, якби не свідомі дії однієї з місцевих жительок. Саме своєчасний дзвінок жінки до мнс-ників і врятував власників сусідніх будівель від можливих збитків.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

Пожежу помітила сусідка. Вона відчула якийсь тріскіт. Виглянула у вікно, побачила, що горить одна з господарчих будівель. Вона повідомила на 101, приїхали рятувальники і повідомили власників цієї будівлі/

Наразі збитки та причини пожежі встановлюються компетентними органами.

Стрічка новин