Завтра у Туркменістані відзначається День нейтралітету

У зв'язку з цією подією у Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшла тематична виставка. Активну участь у заході взяли студенти-туркменістанці, які здобувають освіту у навчальному закладі.

Полтавський університет економіки і торгівлі приділяє велику увагу комфортному навчанню своїх іноземних студентів. Так напередодні Дня нейтралітету Туркменістану у навчальному закладі пройшла виставка традиційних виробів, притаманних цій країні. Такі заходи, говорить ректор ПУЕТу Олексій Нестуля, сприяють відкриттю нових напрямків у культурі та історії кожної окремої країни.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

В нас працюють азербайджанські, грузинські, китайські, французькі культурні центри. І зараз ми на шляху до створення центру, присвяченому Туркменістану. Це чудова країна. Це прекрасні діти, які влилися в університет, і ми зараз не уявляємо його без них/

В Полтавському університеті економіки і торгівлі, продовжує Олексій Нестуля, навчається більше 10 студентів із Туркменістану. І про свою країну вони говорять з надзвичайною теплотою.

/Айнабат, студентка ПУЕТ

У нас дуже багата культура і традиції нашого народу. Я думаю, що ви зможете знайти дуже незвичайні речі, які ви не бачили ніколи. Я туркменка - і я пишаюся цим/

Деякі студенти разом зі своїми батьками презентували всьому навчальному закладу найкращі надбання свого народу. Це і килими, і картини, і кулінарні вироби. Та всі ці речі, зазначає Олексій Нестуля, ніщо у порівнянні зі справжніми людськими якостями цього народу.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Мене найбільше дивують люди. Люди Туркменістану - це творці, це талановиті відкриті люди/

Студенти ж ПУЕТу наголошують: навчання у цьому навчальному закладі приносить тільки задоволення.

/Бліци

- Тут дуже гарно навчають, приємні люди. Не дивлячись на всілякі труднощі, намагаються щось пояснити, щоб донести. Все добре

- Хочеться вчитися, з кожним днем хочеться вчитися

- Все по правилах, є можливості, багато можливостей/

І саме такі можливості і надає Полтавський університет економіки і торгівлі. Адже тут в першу чергу цікавляться розумовими здібностями, а не національністю студентів.

Стрічка новин