7 грудня в Україні відзначався День місцевого самоврядування

З нагоди свята для представників останнього у Міському будинку культури влаштували урочистий концерт. Кращих із кращих відзначили почесними нагородами.

День місцевого самоврядування в Україні відзначається, починаючи із 1990 року. З нагоди професійного свята у Полтаві влаштували урочистості за участю керівництва міста та області. Вони привітали присутніх та зауважили: це свято стосується без перебільшення усієї полтавської громади. Адже діяльність органів місцевого самоврядування спрямована в першу чергу на захист інтересів самих мешканців.

/Оксана Деркач, секретар Полтавської міської ради

Цей день – зайва нагода підкреслити, що ми всі покликані захищати інтереси громади, мешканців міста Полтави, і це почесно/

Саме на плечі представників органів місцевого самоврядування і покладається почесна місія розбудови міста, говорить мер Полтави Олександр Мамай.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Я впевнений на 100 відсотків, що жодний міський голова не впорається без своєї команди.Тому, користуючись нагодою, хочу сказати, що міський голова міста Полтави не впорався б з керуванням міста, полтавською громадою без органів місцевого самоврядування/

У демократичному суспільстві, зазначає голова Полтавської обласної ради Іван Момот, місцеве самоврядування – важливий інститут реального народовладдя та засіб реалізації інтересів територіальних громад.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Місцеве самоврядування уже давно довело, що це найбільш дієва форма управління територіальними громадами. Цим вона і відрізняється, люди довіряють найактивніших представників своїх територій, представляють їх інтереси, працюють на них, працюють на територіальну громаду/

За свою сумлінну працю представникам різних структур місцевого самоврядування вручили почесні грамоти. А на деяких із них чекав сюрприз – сертифікати на отримання квартир у місті.

Стрічка новин