Полтавських правоохоронців турбує розмах дитячого алкоголізму

Про необхідність профілактики правопорушень говорили сьогодні і на прес-конференції в УМВС Полтавщини. Правоохоронці коментують: хоча у порівнянні із минулим роком кількість злочинів, вчинених неповнолітніми, і зменшилась на чверть, їх відверто лякає те, із яким цинізмом здійснюють правопорушення, і те, що молодь починає вживати алкоголь вже з 12-ти років.

З одного боку, зазначає начальник відділу кримінальної міліції у справах дітей Жанна Ахіджанян, статистика має радувати. За 11 місяців поточного року на території області кількість злочинів, вчинених неповнолітніми, зменшилась майже на 25%.

/Жанна Ахіджанян, начальник відділу КМСД УМВС України в Полтавській області

Але турбує зростання розбійних нападів, угонів авто, згвалтувань, злочинів, пов'язаних із наркотиками/

Поруч і цим, зазначає Жанна Ахіджанян, зросла дитяча жорстокість і...дитячий алкоголізм.

/Жанна Ахіджанян, начальник відділу КМСД УМВС України в Полтавській області

Вже я робила таку статистику, що, починаючи із 12-ти річного віку, діти починають вживати алкоголь. Звісно, проводяться правоохоронцями рейди, але я дуже прошу батьків наглядати за тим, що роблять їх діти, із ким спілкуються. Окремо проводиться робота по місцям з продажу алкоголю. Вже 15-ть ліцензій вилучено у судовому порядку/

За розпиття спиртних напоїв у громадських місцях на неповнолітніх складено маже сотню адмінпротоколів, більше 50-ти – за дрібне хуліганство. Тісно йде співпраця із освітянами, відзначають правоохоронці. Прикладом, у Полтавському інституті післядипломної педагогічної освіти у пілотних школах області втілюють новий мультимедійний проект.

/Катерина Муліка, завідуюча центру практичної психології та соціальної роботи ПОІППО

Для того, аби працювати із дітьми, із такими ось ситуаціями, потрібно розуміти їх культуру/

Освітяни пропонують створювати для молоді альтернативу. Таку, яка буде їм цікавою, яка буде відповідати їх запитам, зважаючи на їх інтернет-активність і вподобання.

Стрічка новин