Сьогодні у Полтаві відкрилося комунальне БТІ

Відтепер інвентаризувати об'єкти нерухомого майна та отримати технічний паспорт можна дешевше та швидше. А от якість виконаного береться гарантувати... сама міська влада, говорять представники останньої. Сьогодні у Полтаві відкрилося комунальне БТІ.

Без перерізання червоної стрічки, але цього дня у Полтаві по вулиці Сапіго, 6 мер відкрив комунальне бюро інвентаризації, по-звичному БТІ, за яке нестиме відповідальність вся міська влада.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Я думаю, що комунальне БТІ у громадян Полтави буде викликати більше довіри, тому що воно буде працювати все життя. Воно буде надавати якісніші послуги, ніж приватні БТІ, і, згідно з чинним законодавством, із нового року все буде переходити в комунальне БТІ, і державний реєстр буде, і він буде дійсно від держави/

Комунальне БТІ надаватиме повний комплекс послуг: починаючи від консультацій і закінчуючи інвентаризацією нерухомого майна та видачею технічних паспортів. Втім, зазначає директор бюро Марина Москалюк, робитиметься все це швидше та, як обіцяють, відсотків на 30 дешевше, ніж у приватних сусідів.

/Марина Москалюк, директор КП Полтавської міської ради «Полтавське міське БТІ»

Це окрема юридична особа, яка буде за помірними цінами, які значно нижчі, ніж ціни, що існують на сьогоднішній день в БТІ і в інших містах, буде надавати послуги населенню, фізичним, юридичним особам, підприємцям і підприємствам/

І взагалі, гроші, витрачені на послуги комунального БТІ, обіцяє мер, повернуться до полтавців – у вигляді благоустрою міста.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Якщо навіть і буде прибуток від цих послуг, то цей прибуток буде зараховуватися до міського бюджету, за який ми будемо ремонтувати дахи, ремонтувати дороги, і також будуть йти на покращення життя мешканців нашого міста/

Чи дійсно комунальне БТІ буде окупнішим та зручнішим для громадян – покаже час та відгуки перших клієнтів вже найближчим часом – працюватиме комунальне БТІ вже із наступного понеділка.

Стрічка новин