День Збройних Сил України у Полтаві відзначили автопробігом

День Збройних Сил України, який відзначають сьогодні, 6 грудня, Полтавський навчальний центр Полтавської обласної організації Товариства сприяння Обороні України відсвяткували автопробігом. Куди тримали шлях учбові автівки, знають наші журналісти.

Ціла вервечка автівок на чолі із армійськими ЗІЛами із символічними наліпками з літерою «У» на стеклах, ймовірно, викликали збентеження у водіїв, які не люблять аматорів на дорогах, і точно – зацікавлення у перехожих. Це Полтавський навчальний центр Полтавської обласної організації Товариства сприяння Обороні України влаштував автопробіг, присвячений дню Збройних Сил України. Участь в останньому взяла і Оксана. Дівчина вчиться водінню тільки 2 місяці, але у своїх навиках, каже, впевнена.

/Оксана, бере участь в автопробігу

Прийшла в автошколу, тут мене навчили. Дуже велике їм спасибі, що навчили. Мені тут дуже подобається, у мене дуже гарний інструктор, тому й вирішила взяти участь, бо впевнена у своєму умінні. Сьогодні збираюся їхати/

До речі, Оксана – не єдина представниця прекрасної статі, які вирушає в автопробіг. І взагалі, нині у Полтавському навчальному центрі Полтавської обласної організації Товариства сприяння Обороні України, яка проводить підготовку водіїв всіх категорій для народного господарства та готує фахівців з військово-технічних спеціальностей для Збройних сил України, жінкою за кермом вже нікого не здивувати.

/Василь Василенко, голова Полтавської обласної організації «Товариство сприяння Обороні України»

За останній час до нашого навчального закладу більшість іде жіночок, які отримують цю професію, мається на увазі водія, не тільки аматорські посвідчення, а й професіонала/

Крім водійських навиків Полтавський навчальний центр Полтавської обласної організації Товариства сприяння Обороні України прищеплює своїм учням відповідальне ставлення до виконання свого Конституційного обов'язку по зміцненню економічної та оборонної могутності країни та виховують їх у дусі відповідальних майбутніх захисників Вітчизни.

/Василь Василенко, голова Полтавської обласної організації «Товариство сприяння Обороні України»

На місцях, де ми будемо перебувати, ми обов'язково заїдемо на пам'ятники загиблим фоїнам, афганцям, а також до середніх шкіл/

Зупинятися автомарафонці збираються у Чутовому, Карлівці та Машівці. Таким чином з поверненням до Полтави автопробіг сягне 155 кілометрів.

Стрічка новин