Сімейна сварка молодого полтавського подружжя скінчилась вбивством

Те, що жінка накинулась на чоловіка із ножем, вона пояснює тим, що мала захищатись, адже вагітна. Деталі цієї історії – далі у випуску.

За даними правоохоронців, того вечора молоде подружжя – 21-річна жінка та 25-річний чоловік – посварилися. Зі слів жінки, вона прогулювалася з подругами, коли до неї зателефонував чоловік та почав ображати.

/підозрювана

Він коли під'їхав, почав кричати на мене. Я вже по голосу зрозуміла, що він п'яний. Коли він у такому стані, він завжди б'ється. Приїхав, почав дівчат спочатку ображати, потім накинувся на мене з кулаками/

За словами жінки, подібні побиття були систематичними. На деякий час чоловіка кодували від алкоголю, втім, потім все поверталося знову. Як і того вечора – чим більше дівчина кричала про те, аби чоловік перестав її бити, тим сильнішими були удари, доки вона не взяла до рук ножа.

/Сергій Бейгул, заступник начальника Октябрського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Жінка повністю визнала свою провину. Те, що вона взяла до рук ніж, пояснює тим, що чоловік бив її у живіт, а вона була на 3-му місяці вагітності/

/підозрювана

Я схопила ніж і почала махати, він почав бити мене іще більше. Тоді я провела рукою і навіть не знаю як/

Жінка спричинила чоловіку колото-різане поранення, яке було несумісне з життям.

Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України – навмисне вбивство. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Стрічка новин