6 волонтерських загонів міста змагались у конкурсі «Волонтер року»

Захід для Полтави вже можна вважати традиційним, оскільки проводять його 3-ій рік поспіль. Головною метою організатори вбачають активізацію і розширення волонтернього руху, долучення до цієї справи всіх небайдужих мешканців міста.

Більшість із них ми знаємо за синіми футболками. Здебільшого це молодь, яка у свій вільний час допомагає всім тим, хто цього потребує. Починаючи від елементарного – супровду стареньких на різноманітних заходах, і закінчуючи конкретною допомогою. Хтось волонтерський рух вікрив для себе нещодавно, інші віддані йому вже давно, прикладом, Микола – останні 4 роки.

/Микола, волонтер ПМЦСССДМ

Для себе дуже багато цікавого та корисного відкрив. Ми допомагаємо тим, хто цього найбільше потребує, у дуже різних справах/

У Полтаві діє чимало волонтерських загонів, працює відповідна школа. У кожної організації – свій напрям і свої завдання.

/Яна, представниця організації «Пульс»

І прибираємо листя, і допомога по дому. У нас, прикладом, була акція, де діти на дерево вішали свої побажання/

Принагідно до Міжнародного дня волонтера у Міському будинку культури влаштували вже 3-й міський конкурс «Волонтер року».

/Світлана Порохня, заступник Полтавського міського голови

Останній час ми дуже багато чуємо про волонтерський рух, і що приємно відзначити, у Полтаві він шириться. За моїми підрахунками, у нашому місті допомогу надають десь 5 тисяч волонтерів/

У змаганні взяло участь 6 загонів, які демонстрували свої надбання у кількох конкурсних моментах – виставка «Наші здобутки», презентація роботи за рік поточний, конкурс запитання-відповідь. Команди-переможці, які посіли призові місця, матимуть змогу безкоштовно відпочити в таборі «Супутник», провести час на ролердромі. Втім, певні учасники волонтерського руху, вся справа – не у подарунках, а у донесенні того, що добрі справи, які можна зробити своїми силами, допоможуть зробити світ кращим. Потрібно лише бажання.

/Микола, волонтер ПМЦСССДМ

Ймовірно, не всі знають про це, не знають, куди викинути адреналін. А ми просто допомагаємо, робимо щось корисне/

Стрічка новин