Полтавщина - чи не найактивніша на Україні в конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

І нагородили, і похвалили. Це про інформаційно-методичний семінар, який провели в обласній раді принагідно до Дня місцевого самоврядування. Більшу частину уваги присвятили участі області у Всеукраїнському конкурсі проектів. Більше про зібрання – далі у випуску.

Про розвиток місцевого самоврядування в рамках відповідного Всеукраїнського конкурсу говорили в обласній раді. Конкурс на державному рівні існує вже 9 років, на рівні області проводиться 3-й рік поспіль. Наша область, зазначають запрошені столичні фахівці, – серед лідерів за кількістю поданих на конкурс проектів. Їх у році поточному від Полтавщини подали на 24 більше, ніж минулоріч.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Та кількість проектів, які внесені вами на конкурс, ми розуміємо це як те, що є сьогодні і розуміння, що, об'єднуючи фінанси різних бюджетів, ми можемо рухатись вперед/

Відповідне пожвавлення фіксують і на обласному етапі конкурсу. 40 проектів-переможців проти 19-ти у році минулому. Разом із зростанням кількості переможців, зазначає очільник облради Іван Момот, більше виділять і грошей. Попередню цифру у півмільйона планують збільшити втричі + кошти із інших джерел – загальна цифра складе десь 4 мільйона гривень.

Поруч із зростанням кількості учасників, зазначають обласники, планують і внести певні зміни до регламенту.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ми до вас внесемо пропозицію і розмістимо на сайті, аби ви внесли ті пункти і напрями фінансування (кілька), аби ми їх профінансували у 2013 році/

Принагідно до свята нагородили грамотами посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад і переможців конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад». Серед нагороджених – і студентка Олена. Говорить: попри те, що про конкурс дізналась трохи пізніше і на підготовку було лише 2 тижні, заплановане зробити встигла.

/Олена Романкова, переможниця конкурсу «Від студентського самоврядування - до самоврядування громад»

Працювала ночами, і до 5-ї, і до 6-ї ранку, але воно того варте/

Дівчина розповідає: обрала тему, найближчу для себе.

/Олена Романкова, переможниця конкурсу «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

Моя тема – це дозвілля молоді, як основне завдання для самоврядування, в тому числі – для студентського. Я запропонувала створити обласний центр дозвілля «Креатив»/

Загалом нагородили 10 студентів-переможців конкурсу. До грамот володарям вручили і фінансові подарунки. За 1, 2 і третє місця – півтори, тисячу і 500 гривень відповідно.

Стрічка новин