13-ти річна дівчина залишилась інвалідом через пустощі на залізниці

10 випадків дитячого травматизму за поточний рік сталось на території, яку обслуговує лінійний відділ станції Полтава. Два із них – смертельні. Останній нещасний випадок стався на станції Свинківка. 13-річна дівчинка за відпочинок обрала собі катання... на підніжках вантажного потягу. Розвага для неї закінчилася ампутацією лівої стопи та розтрощенням м’яких тканин правої.

І профілактичні заходи проводимо, і бесіди із дорослими та малечею, розповідають у транспортній міліції. Тим часом травмування дітей на залізниці залишається найбільшою проблемою у роботі.

/Олександр Колєснік, начальник ВКМСД УМВС на ПЗ

У більшості випадків потерпають від ураження електричним струмом. Та бувають й інші причини нещасть. Нещодавно, катаючись на підніжках вантажного потягу, серйозні травми отримала 13-річна дівчинка, яка каталась на підніжках вантажного потягу/

/Григорій Боскін, завідувач дитячого травматологічного відділення Полтавської міської дитячої лікарні

У лікарню дитина була доставлена після залізничної травми, була проведена операція, але дитина отримала інвалідну травму/

Дівчинка, як крім фізичної, отримала і психологічну травму, і досі знаходиться в лікарні.

/потерпіла

Ну хлопці каталися, ось і я вирішила/

Медики і працівники міліції переконані: у подібних нещасних випадках винні саме батьки, які не приділяють своїм дітям належної уваги.

/Наталія, мама потерпілої дівчинки

Не залишайте своїх дітей без нагляду, щоб із ним не було такого, як із моєю дівчинкою/

Стрічка новин