До нового року «водоканалівці» планують відремонтувати іще один аварійний колектор

Розпочали 1 листопада, а завершити планують до Нового року. Це про роботу однієї із дільниць «Полтававодоканалу» – ремонт аварійного колектора. Де він знаходиться та який обсяг робіт вже зроблений – знають наші журналісти.

Менше ніж за місяць маємо завершити заплановане, діляться планами працівники обласного комунпідприємства «Полтававодоканал». Нині на вулиці майдан Незалежності, біля стадіону «Ворскла», проводять планову заміну аварійного колектора.

/Григорій Гриценко, майстер дільниці водовідведення ОКП «Полтававодоканал»

Зразу був прокладений обвідний колектор, який працює в автоматичному режимі, потім викопана траншея - там старої труби фактично не лишилось і замінюємо на нову/

Гарантія нової труби, за словами комунальників, складає 50 років. На даний час замінено вже 170 метрів, залишилось – 80. Для виконання робіт щодня «водоканалівці» залучають по 4 одиниці спецтехніки, втім, не відкидають: стикаються із рядом складностей у роботі на даному відрізку.

/Григорій Гриценко, майстер дільниці водовідведення ОКП «Полтававодоканал»

Погодні умови, глибина, особливості грунту/

Ця ділянка, пояснюють, – одна із нелегких. Нову трубу закладають на глибині 3-х метрів. Крім цього аварійного колектора за рік поточний були відремонтовані колектори на вулиці Енгельса (в районі 1-ї міськлікарні) та Пушкарівській (біля колишніх артскладів).

Стрічка новин