Сьогоднішній перший сніг став нагородою за вчорашню неспокійну ніч

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/KEZtVzqDgPAZK

Дощ і вітер, пориви якого місцями сягали 15-20 метрів за секунду, сьогодні вранці залишили після себе невтішні наслідки. Крістіна БрігІда з подробицями – далі.

Зовсім не зимовою погодою 3 грудня потішила природа. Рясний дощ, який не припинявся майже весь день, холодний вітер, пориви якого місцями доходили до позначки 15-20 м/с, стали причиною знеструмлення кількох населених пунктів у Полтавській області, розповідає керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області Віталій Шкаревський.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

Станом на 10 годину 4 грудня на території Полтавської області було відімкнено від електропостачання 25 населених пунктів у 8 районах області. Було відключено 126 трансформаторних підстанцій і 19 фідерів/

На даний час, продовжує Віталій Шкаревський, ліквідацією наслідків негоди займаються спеціальні служби. Останні працюють на місці аварій, відновлюють роботу електропостачання. Щодо інших надзвичайних ситуацій, причиною яких став сильний вітер напередодні, Віталій Шкаревський говорить: до управління інформації Територіального управління МНС в Полтавській області таких повідомлень не надходило.

/Віталій Шкаревський, керівник центру пропаганди ТУМНС України в Полтавській області

У разі надходження таких інформацій, де люди будуть потребувати допомоги, територіальні підрозділи територіального управління МНС готові до ліквідації надзвичайних ситуацій. Техніка приведена в бойову готовність, люди готові діяти/

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію