До Полтавського університету економіки та торгівлі завітала китайська делегація

Іноземні гості приїхали вже вчетверте. Все, пояснюють, в рамках підписаної кілька років тому угоди про співпрацю. Її практична складова виливається в обмін студентами і викладачами та 4-ри річну роботу на базі ПУЕТу культурно-лінгвістичного центру Китаю.

Цього літа, розповідають у Полтавському університеті економіки і торгівлі, їх студенти і викладачі в рамках існуючої кількарічної співпраці із Аньхойським університетом КНР відвідали Китай. Цього ж дня зустрічали іноземних колег у себе в гостях.

/Віктор Артеменко, директор культурно-лінгвістичного центру Китаю ПУЕТу

Це 4-та за ліком китайська делегація, яка нас відвідує. Три із них проводились на рівні проректорів, деканатів/

Іноземні гості відзначають: подібну співпрацю, в тому числі обмін викладачами і студентами, науковими розробками, для себе вважають цінною.

/Ду Хіан Ненг, проректор Аньхойського університету Китайської Народної республіки

Подібна співпраця – це для нас вже давня традиція. Наш Аньхойський університет подібним чином співпрацює із Харьківським національним університетом імені Каразіна і Полтавським університетом економіки і торгівлі/

В рамках візиту іноземної делегації – і відвідини культурно-лінгвістичного центру Китаю, що діє в ПУЕТі впродовж 4-х років.

/Ду Хіан Ненг, проректор Аньхойського університету Китайської Народної республіки

Цей центр, на мою думку, є своєрідним мостом між 2-ма країнами – це цінно і для вас, і для нас. Це навіть таке своєрідне вікно, через яке ви можете більше дізнатись про Китай, про його культуру, економіку, наукові розробки/

При центрі, розповідають у виші, створена потужна бібліотека і проводяться навчання для студентів фаху «Міжнародна економіка». Ті із них, хто досягне кращих результатів у навчанні, матиме змогу наступного літа відвідати Китай.

/Віктор Артеменко, директор культурно-лінгвістичного центру Китаю ПУЕТу

Цей центр, як і центр Грузинський, прикладом, проводить навчання для студентів-міжнародників. Тут вивчається 3-тя в виші іноземна мова - китайська, освітні програми, завдяки якими наші студенти можуть більше дізнатись про здобутки Китаю, те, завдяки чому вони вийшли на такий високий рівень і потім із часом самостійно вийти на китайський ринок/

Стрічка новин