У стінах обласного управління УМВС радилася громадськість

На засіданні громадської ради, що діє при УМВС Полтавщини, обговорювали нагальні питання і окреслювали плани на майбутнє. Чим опікується цей дорадчий орган і які завдання перед собою ставить – знає Крістіна Криженко.

До основних завдань громадської ради, що діє при УМВС Полтавщини, відносять інформування громадськості про свою діяльність, розгляд заяв фізичних і юридичних осіб щодо діяльності правоохоронних органів, роз’яснення заявнику його прав і наявних можливостей їх реалізації та сприяння правовому захисту, направлення заяви компетентним посадовим особам МВС для вирішення питань по суті звернень заявників.

/Володимир Кравченко, голова Громадської ради при УМВС України в Полтавській області

Оскільки ми довгий час не збирались, то нам слід окреслити чітко наші плани та завдання і подальшу співпрацю із правоохоронцями/

В рамках зібрання було винесено пропозиції щодо об’єднання деяких напрямів роботи та виділення нових. Зокрема, громадський нагляд за діяльністю органів ДАІ та структурних підрозділів УМВС щодо захисту прав підприємців. Наприкінці засідання члени ради окреслили коло питань, які будуть пріоритетними для них на найближчий період.

Стрічка новин