Своє професійне свято сьогодні відзначають працівники прокуратури України

На Полтавщині таких – 622 спеціаліста. Вітали винуватців свята і представники обласної влади.

Враховуючи роль органів прокуратури у зміцненні законності та захисту прав людини, Указом Президента України від 2 листопада 2000 року встановлено професійне свято – День працівників прокуратури. Напередодні професійного свята, говорить очільник обласної прокуратури Андрій Миронов, про обов'язки цієї структури перед державою нагадав і Президент України.

/Андрій Миронов, прокурор Полтавської області

Вітаючи прокурорів з професійним святом, Президент Віктор Янукович особливо подякував за роботу прокуратури, висловив вимоги до подальшої роботи, а саме бути на захисті інтересів саме держави і людини, чим ми займатися будемо в подальшому/

Упродовж поточного року працівники органів прокуратури, продовжує Андрій Миронов, закінчили досудове слідство у 55 кримінальних справах про корупційні злочини. Завдяки спільній роботі прокуратури й органів влади сума боргу з виплати заробітної плати зменшилася майже на 8 мільйонів гривень. Саме така співпраця, говорить голова обласної ради Іван Момот, і спрямована на забезпечення комфортного життя наших громадян.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

У них дуже відповідальна робота, тому що правовий фундамент держави і громадян якраз відстоюють працівники прокуратури. І якщо, говорячи про органи місцевого самоврядування, то в нас одне завдання - відстоювати інтереси наших виборців, наших полтавців/

Сьогодні на органи прокуратури, відзначає голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, покладені надзвичайно важливі завдання.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської ОДА

Я хотів сказати про те, що в принципі правоохоронні органи виконують свої функції. Функція прокуратури – ще й наглядова над правовими структурами. Тому сьогодні накладається на них більша відповідальність щодо якості своїх дій/

Про виконання якісної роботи органами прокуратури говорять і пенсіонери цієї структури. За словами Івана Мороза, у прокуратурі не повинні працювати випадкові люди.

/Іван Мороз, ветеран прокуратури

По-перше, працюювати там треба тільки чесній людині, яка веде себе скромно і піклується за людей/

На урочистостях, присвячених професійному святу, обласна влада нагородила кращих працівників прокуратури грамотами та нагрудними знаками.

Стрічка новин