Відтепер двері аграрної академії завжди відкриті для учнів та вчителів місцевих шкіл

Право використовувати всю матеріально-технічну базу вишу школярами закріплене Договором про творчу співпрацю. Більше про умови та привілеї останнього знають наші журналісти.

Черговий семінар керівників закладів освіти міста Полтави цього разу пройшов у стінах Полтавської державної аграрної академії.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Ми із задоволенням надали свій навчальний заклад, свою базу для проведення цього засідання. Ми запровадили свою територію, щоб в першу чергу розказати директорам шкіл, донести до учнів, що ми є, що сьогодні в сегменті економіки народного господарства України 30% займає якраз сільське господарство/

Директори шкіл та представники Міського управління освіти говорили про нові підходи до використання енергозберігаючих джерел енергії у навчально-виховному процесі та знайомилися із матеріально-технічною базою Полтавської державної аграрної академії.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Ми зараз в стані розвитку матеріально-технічної бази. Нам буде що показати і директорам шкіл, і учням. Ми відкрили цілий ряд лабораторій в Аграрній академії, у нас прекрасний парк із рідкісними для Полтави насадженнями – нам є що розповісти і показати/

А найближчим часом директори, учителі, а головне учні полтавських шкіл зможуть не тільки побачити матеріально-технічну базу академії, а й використовувати її. Це передбачено Договором про творчу співпрацю, який на засіданні скріпили підписами ректор ПДАА Валентина Аранчій та перший заступник начальника управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради Ірина Надіна. Договір безстроковий та не передбачає жодних фінансовий зобов'язань. Тобто, працювати у сучасних лабораторія Полтавської аграрної академії, брати участь у спільних міжнародних наукових та освітніх проектах і грандах, займатися з науковцями вишу, готуватися до ЗНО, проводити різноманітні освітні, спортивні та творчі заходи на території студмістечка школярі зможуть абсолютно безкоштовно з моменту підписання.

Стрічка новин