І теж з першого грудня зростають і розміри всіх державних допомог

Відповідно, із останнім в цьому році збільшенням прожиткового мінімуму зростають і розміри всіх державних допомог. Чільне місце серед них, розповідають в Октябрському райвиконкомі міста, посідають виплати при народженні дитини. За перше і друге маля, починаючи із 1 грудня, платитимуть 28830 і 57660 гривень відповідно. За третю і кожну наступну – 115 320. Є і ті виплати, які у найбільш населеному районі міста, Октябрському, користуються найбільшою популярністю.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

Виплати сім'ям з дітьми, допомога до 3-х років – це те, чого у нас найбільше. Допомога для дитини для одиноких матерів може складати від 260 гривень і до 1360 гривень/

Виплата, пояснює Надія Чеверда, напряму залежить від середньомісячного сукупного доходу сім'ї, яка звертається по допомогу.

/Надія Чеверда, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Октябрського РВК м. Полтави

В цьому році, починаючи із липня місяця, зріс розмір допомоги малозабезпеченим. Відповідно, змінюється з 1 липня, зростає рівень прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб і тих, які входять до складу малозабезпечених. Для дітей відбувається зростання на 25% із 50% до 75% і в середньому на одну дитину у малозабезпеченій родині складає 260 гривень/

Якщо говорити загалом по району, продовжує фахівець, у зв'язку із підвищенням рівня забезпечення прожиткового мінімуму кількість одержувачів державної соцдопомоги малозабезпеченим родинам зросла майже у 4 рази. У 16 разів більше людей стало отримувати допомоги по догляду за психічно хворими. Для всіх категорій громадян, які потребують тих чи інших виптал, зазначають у районі, продовжує свою роботу телефон гарячої лінії і відповідні консультації в управлінні праці та соцзахисту населення.

Стрічка новин